Tomáš Holub

Brdičkova 1914, 150 00 Praha 5, tel.: 732 153 094, e-mail: tomas-holub@seznam.cz


Střechy na klíč - Tomáš Holub

Kde působíme

Naším působištěm je především hlavní město Praha a středočeské regiony sousedící s jejím severním okrajem – Kralupsko, Mělnicko a Litoměřicko. Firmám i jednotlivcům zde nabízíme pokrývačské práce, rekonstrukce a opravy střech i montáž příslušenství ke střechám.

Kralupsko, Mělnicko a Litoměřicko – krásné místo k životu

Blízkost hlavního města, množství přírodních krás a dostatek pracovních příležitostí nejen v Praze, ale i v Kralupech, Mělníku, Roudnici nad Labem či Litoměřicích činí z této oblasti atraktivní místo k životu i k podnikání. V městech i menších obcích přibývá občanská a komerční zástavba, opravují se starší rodinné i bytové domy, svá sídla budují či rekonstruují i průmyslové a zemědělské podniky, vznikají nové obchody, sportovní či kulturní zařízení. To je také příležitost pro naši firmu – protože bez pokrývačských prací se neobejde žádná stavba.

Pokrývačské, klempířské a tesařské práce a další služby

Plánujete-li stavbu nového domu či rekonstrukci stávající budovy, nebo opravu střechy, kontaktuje firmu Tomáš Holub. Rádi vám poradíme s vaším projektem, doporučíme vám vhodnou střešní krytinu, přivezeme materiál a provedeme pokrývačské práce. Jestliže již vlastníte dům v Praze, Kralupech nad Vltavou, Mělníce, Roudnici nad Labem či v Litoměřicích a okolí, a potřebujete opravit střechu, nebo plánujete rekonstrukci stavby, rádi vám pomůžeme – odstraníme stávající střešní krytinu a položíme novou. Nabízíme také klempířské práce, tesařské práce i izolatérské práce

Působíme v celé České republice

Firma Tomáš Holub sídlí v Praze a další provozovnu má v obci Jelenice u Mělníka. Pokrývačské práce proto nabízíme převážně v oblasti mezi Prahou a Litoměřicemi – ať už jde o hlavní město samotné, jeho okolí, Kralupy nad Vltavou, Mělník nebo Roudnici nad Labem. Zakázky však realizujeme po celé republice – budete-li s námi spokojeni, rádi vám opravíme střechu třeba na vaší chalupě v Krkonoších nebo u vašich příbuzných v jižních Čechách.

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Kouřovody -  www.cezakovo.cz -  vstřikování plastů -  Ubytování Jeseníky - penziony -  klimatizace -  Stavební firma -   -   - Levné nářadí -