Tomáš Holub

Brdičkova 1914, 150 00 Praha 5, tel.: 732 153 094, e-mail: tomas-holub@seznam.cz


Střechy na klíč - Tomáš Holub

Pokrývačské práce

Kvalita pokrytí střechy závisí především na vhodně zvolené krytině a na preciznosti pokrývačů. Pro naši firmu Tomáš Holub pracují zkušení a zruční pokrývači, kteří Vám provedou pokládku střešní krytiny odborně a spolehlivě. Se stavbou nových střech i s rekonstrukcemi střech starých máme dlouholeté zkušenosti. Na některé naše práce z poslední doby se můžete podívat v sekci Reference.

Střechy - pokrývačské práce

Závěrečnou prací na každé střeše je pokládka střešní krytiny. Právě kvalita střešní krytiny a pokládka krytiny rozhodují o funkčnosti a životnosti střechy. Rádi a ochotně vám poradíme při výběru vhodné krytiny, doporučíme osvědčenou a cenově přijatelnou značku, krytinu přivezeme i položíme. Dobře položená střešní krytina plní svou funkci dlouhá desetiletí.

Pokrývačské práce - seznam služeb

 • Pokládka střešní krytiny. Kvalitní pokládka střešních krytin - pálené, betonové, živičné, asfaltové, plechové aj. Pokládáme střešní krytiny pro ploché i šikmé střechy všech typů: valbové, pultové, mansardové, sedlové atd.
 • Výměna střešní krytiny. Je-li potřeba vyměnit střešní krytinu, odstraníme stávající krytinu a položíme novou střešní krytinu.
 • Rekonstrukce a opravy střech. Součástí našich služeb jsou menší i větší opravy střech nebo kompletní rekonstrukce střech.
 • Montáže ... střešních oken, sněholamů, lávek, hromosvodů a dalších.

Střešní krytiny - použití

 • betonové krytiny - nejčastěji jednoduché sedlové střechy, možno použít i na složitější
 • pálené krytiny - šikmé střechy různých typů
 • plechové a trapézové krytiny - vhodné pro průmyslové objekty
 • asfaltové pásy - ploché střechy
 • vláknocementové krytiny - vhodné pro rodinné a obytné domy i průmyslové stavby

Stavíme nové střechy na klíč, provádíme opravy a rekonstrukce střech a zaručujeme, že naše střechy vám vydrží opravdu dlouho. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Využijte našich služeb. Kromě pokrývačství provádíme také klempířské práce, tesařské práce i izolatérské práce. Máme dvě sídla - v Praze a Mělníku. Zakázky však realizujeme po celé republice.

Těšíme se na spolupráci!

Pokrývačské práce

Dodáváme tvrdé a živičné střešní krytiny, zrealizujeme vám kompletně novou střechu, rekonstruujeme staré střechy včetně památkových objektů. Součástí našich služeb jsou tesařské, klempířské i izolatérské práce.

Používáme tyto střešní krytiny:

 1. betonové krytiny – BRAMAC, KM BETA; použití převážně na jednoduché sedlové střechy, ale je možno je použít i na střechy složitějších tvarů
 2. pálené krytiny – TONDACH, MEINL; střešní tašky různých tvarů a povrchových úprav (Francouzská 12, Románská 12, Univerzál 12, Brněnka 14 apod.); různá škála barev
 3. krytina BOBROVKA – kulatý a segmentový řez; vhodné použití pro památkově chráněné objekty; výrazný a zajímavý vzhled
 4. vláknocementové krytiny – CEMBRIT; použití na rodinné a obytné domy, průmyslové stavby
 5. plechové a trapézové krytiny - RANNILA, LINDAB, SATJAM, ONDUSTEEL; použití převážně pro průmyslové objekty

živičné krytiny - IKO, ONDULINE, GUTTA, TEGOLA, KANADSKÉ ŠINDELE; použití pro menší rodinné domy, zahradní altány či různé přístřešky
 

Výměna střešních latí

Pokud jste se rozhodli vyměnit vaši starou střešní krytinu na šikmé střeše, pak jistě víte, že je zapotřebí vyměnit i střešní latě. I tuto činnost však můžete nechat na nás. Rekonstrukce střech totiž provádíme kompletně. Výměna starých latí vám zaručí, že nově položená střešní krytina bude v perfektní rovině. Ač se někdy zdá, že původní latě jsou stále rovné, dochází, po přeložení střechy, k jejich deformaci prohnutím. Nové latě vám navíc zaručeně vydrží stejně dlouho, jako nová střešní krytina.

Provozováno CMS / E-shop (c)2020 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Kouřovody -  www.cezakovo.cz -  vstřikování plastů -  Ubytování Jeseníky - penziony -  klimatizace -  Stavební firma -  Moderní webové stránky -  Vedení filamentu a kabeláž  - Aplikace pro vytvoření webových stránek -