Tomáš Holub

Brdičkova 1914, 150 00 Praha 5, tel.: 732 153 094, e-mail: tomas-holub@seznam.cz


Střechy na klíč - Tomáš Holub

Pokrývačské práce

Kvalita pokrytí střechy závisí především na vhodně zvolené krytině a na preciznosti pokrývačů. Pro naši firmu Tomáš Holub pracují zkušení a zruční pokrývači, kteří Vám provedou pokládku střešní krytiny odborně a spolehlivě. Se stavbou nových střech i s rekonstrukcemi střech starých máme dlouholeté zkušenosti. Na některé naše práce z poslední doby se můžete podívat v sekci Reference.

Střechy - pokrývačské práce

Závěrečnou prací na každé střeše je pokládka střešní krytiny. Právě kvalita střešní krytiny a pokládka krytiny rozhodují o funkčnosti a životnosti střechy. Rádi a ochotně vám poradíme při výběru vhodné krytiny, doporučíme osvědčenou a cenově přijatelnou značku, krytinu přivezeme i položíme. Dobře položená střešní krytina plní svou funkci dlouhá desetiletí.

Pokrývačské práce - seznam služeb

 • Pokládka střešní krytiny. Kvalitní pokládka střešních krytin - pálené, betonové, živičné, asfaltové, plechové aj. Pokládáme střešní krytiny pro ploché i šikmé střechy všech typů: valbové, pultové, mansardové, sedlové atd.
 • Výměna střešní krytiny. Je-li potřeba vyměnit střešní krytinu, odstraníme stávající krytinu a položíme novou střešní krytinu.
 • Rekonstrukce a opravy střech. Součástí našich služeb jsou menší i větší opravy střech nebo kompletní rekonstrukce střech.
 • Montáže ... střešních oken, sněholamů, lávek, hromosvodů a dalších.

Střešní krytiny - použití

 • betonové krytiny - nejčastěji jednoduché sedlové střechy, možno použít i na složitější
 • pálené krytiny - šikmé střechy různých typů
 • plechové a trapézové krytiny - vhodné pro průmyslové objekty
 • asfaltové pásy - ploché střechy
 • vláknocementové krytiny - vhodné pro rodinné a obytné domy i průmyslové stavby

Stavíme nové střechy na klíč, provádíme opravy a rekonstrukce střech a zaručujeme, že naše střechy vám vydrží opravdu dlouho. Máte-li jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Využijte našich služeb. Kromě pokrývačství provádíme také klempířské práce, tesařské práce i izolatérské práce. Máme dvě sídla - v Praze a Mělníku. Zakázky však realizujeme po celé republice.

Těšíme se na spolupráci!

Pokrývačské práce

Dodáváme tvrdé a živičné střešní krytiny, zrealizujeme vám kompletně novou střechu, rekonstruujeme staré střechy včetně památkových objektů. Součástí našich služeb jsou tesařské, klempířské i izolatérské práce.

Používáme tyto střešní krytiny:

 1. betonové krytiny – BRAMAC, KM BETA; použití převážně na jednoduché sedlové střechy, ale je možno je použít i na střechy složitějších tvarů
 2. pálené krytiny – TONDACH, MEINL; střešní tašky různých tvarů a povrchových úprav (Francouzská 12, Románská 12, Univerzál 12, Brněnka 14 apod.); různá škála barev
 3. krytina BOBROVKA – kulatý a segmentový řez; vhodné použití pro památkově chráněné objekty; výrazný a zajímavý vzhled
 4. vláknocementové krytiny – CEMBRIT; použití na rodinné a obytné domy, průmyslové stavby
 5. plechové a trapézové krytiny - RANNILA, LINDAB, SATJAM, ONDUSTEEL; použití převážně pro průmyslové objekty

živičné krytiny - IKO, ONDULINE, GUTTA, TEGOLA, KANADSKÉ ŠINDELE; použití pro menší rodinné domy, zahradní altány či různé přístřešky
 

Střechy Holub – reference

Nové střechy i rekonstrukce střech děláme už dlouhá léta. V sekci Reference najdete fotogalerii desítek střech, které jsme v posledních letech realizovali. Budete-li mít jakékoliv dotazy, kontaktujte nás. Rádi odpovíme, pošleme vám další reference, přijedeme a zdarma vaši poptávku naceníme. Nejvíce zákazníků získáváme na doporučení od klientů, kterým jsme již střechy postavili. Přidejte se k našim spokojeným zákazníkům. Těšíme se na spolupráci! 

Provozováno CMS / E-shop (c)2019 Czechproduct.cz s.r.o. | WebCare | Mapa webu | Cookies
Doporucujeme: Kouřovody -  www.cezakovo.cz -  vstřikování plastů -  Ubytování Jeseníky - penziony -  klimatizace -  Stavební firma -   -  Prostěradla českého výrobce  - Levné nářadí -